Zjazdy do posesji

Absurdy budowlane i projektowe zjazdów indywidualnych przy realizacji inwestycji Gminy Żabia Wola - dofinansowane ze "Schetynówki".

KIEDYŚ SŁYSZAŁEM COŚ W TYM STYLU: BŁĘDÓW NIE ROBI TYLKO TEN, KTO NIC NIE ROBI! ALE KTO ROBI KILKANAŚCIE TAKICH SAMYCH BŁĘDÓW POD RZĄD!!! I NIE WYCIĄGA Z TEGO WNIOSKÓW ....? to jest conajmniej dziwne ...

 

Niestety podobnych przykładów można przytaczać więcej .... zdjęcia nie oddają innych mniej ważnych błędów tj. nierówności i inne fuszerki. Niektóre zjazdy były poprawiane kilkukrotnie ... aktulany rekord w rozbieraniu jednego zjazdu to sześć razy.

Przykłady:

 1. Zjazd 1
 2. Zjazd 2
 3. Zjazd 3
 4. Zjazd 4
 5. Zjazd 5
 6. Zjazd 6
 7. Zjazd 7
 8. Zjazd 8
 9. Zjazd 9
 10. Zjazd 10
 11. Zjazd 11
 12. Zjazd 12
 13. Zjazd 13
 14. Zjazd 14 - zagadka
 15. Zjazd 15 - skrzyżowanie

Proszę też sobie przejechać do Gminy Grodzisk Mazowiecki i spojrzeć jak tam się prowadzi inwestycje!!! ... np. droga przy nowym cmentarzu. Potrafiono uzgodnić wszystko z mieszkańcami. Inwestor - Gmina Grodzisk zorganizowała spotkania z mieszkańcami itd.

Proszę też nie iść w kierynku: "a bo oni mają dużo pieniędzy, Benek im wszystko załatwi." ... Zgadza się, ponieważ spotyka się z mieszkańcami i ich słucha, choć stara się jakoś .... zawsze można być niezadowolonym.

Kolejne inne opinie: "Nie porównujmy się z Grodziskiem" ... porównujmy się i uczmy od innych, A JEŚLI NIE MAMY PIENIĘDZY TO TYM BARDZIEJ OGLĄDAJMY KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ Z PIECIU STRON!!! A NIE WYWALAMY PIENIĄDZE W BŁOTO!!!

Na koniec aktualne stanowisko Pani Wójt: