Zygzak w Musułach - wideo. Uwaga znowu roboty drogowe!?

info: wideo na końcu artykułu.

Uwaga!!! znowu roboty drogowe!!!

W wyniku wybudowania zygzaka niezgodnie z projektem tj.

 

WJEŻDŻA SIĘ INTUICYJNIE NA PRZECIWLEGŁY PAS RUCHU CO ZAGRAŻA EWIDENTNIE W RUCHU KOŁOWYM ORAZ PIESZYM.

POTWIERDZA TO OPINIA AUDYTORA RUCHU DROGOWEGO: Miażdżąca opinia audytora ruchu drogowego odnośnie bezpieczeństwa drogi gminnej 150604W w Musułach gmina Żabia Wola

Niebawem postaramy się przygotować kolejne nagranie, gdzie będzie widać samochód na przeciwległym pasie...

Warto dodać, że po naszej interwencji w tej sprawie "ktoś" postawił klejny ciekawy znak :)

 

znak ten postawiono w jednym kierunku !! tj.

jest to prawie logiczne, ponieważ na zygzaku jest oznakowanie, które stoi od roku i stosowane jest tylko podczas prac budowlanych. tj.

o czym możemy przeczytać w 

Załączniku nr 1 do zarządzenia Ministrów Transportu iGospodarki Morskiej oraz Spraw Wewnętrznych z dnia 6 czerwca 1990 r. (poz. 184).

czyli w INSTRUKCJI oznakowania robót prowadzonych w pasie drogowym

dlatego też jesteśmy zdania, że przebudowa drogi w Musułach do dnia dzisiejszego się nie skończyła... na co zwracamy uwagę od grudnia 2014 wszystkim urzędnikom!!!

 

ps.  poza tym Dlaczego nie ma takiego znaku z przeciwnej strony? to jak jedziemy od stron y Grodziska, to robut budowlanych już nie ma? KOLEJNY ABSURD I DOWÓD NA BRAK MYŚLENIA?

Na dzień 18.01.2016 - z uzyskanych informacji w ramach dostepu do informacji publicznej Urząd Gminy Żabia Wola nie zgłosił tego znaku

UWAGA!!! DOSTALIŚMY ZGŁOSZENIA, ŻE NA NIEKTÓRYCH KOMPACH WIDEO JEST DO GÓRY NOGAMI... za utrudnienia przepraszamy, nie udało nam się ustalić przyczyny :( choć proszę zrozumieć, że sprawa jest w sumie na głowie postawiona! :)