przypadek 1

Dlaczego zjazd do drogi podrzędnej (linia ciągła pionowa) nie jest w osi? wchodzi połową na działkę prywatną, która kiedyś będzie ogrodzona i wówczas zjazd przestanie funkcjonować.

załącznik : zjazd_104_1.png

załącznik: zjazd_akacjowa.png

załącznik: zjazd_jutrzenki.png

Poniżej treść maila, który był wysłany do Urzędu Gminmy Żabia Wola:

 

Dzień dobry

Kilkukrotnie zgłaszałem ustnie o istotnym błędzie przy nowo wybudowanym zjeździe do działek 103/2 i 104 – jest to droga, działka ewidencyjna 103/1. W tej sprawie dostali też Państwo oficjalne pismo.

Zjazd ma szerokość 3.5 metra i jest on za wąski, dodatkowo pod zjazdem jest wybudowany głęboki rów odwadniający oraz przepust który jest bardzo krótki. Przy tak wykonanym zjeździe nie ma możliwości bezpiecznego wjechania większym pojazdem typu śmieciarka czy też betoniarka. Przy odrobinie szczęścia pojazd wpadnie do rowu.

Proszę zauważyć, że działka 104 jest bardzo dużą działką i w przyszłości będzie podzielona na wiele innych.

Opisywana, wewnętrzna droga jest drogą łączącą się z dwóch stron z drogami gminnymi i w przyszłości ruch na tej drodze też będzie dużo większy.

Wielokrotnie już pytałem się :

dlaczego w tym przypadku jest zjazd 3.5 metrowy ? przecież jest to analogiczna sytuacja jak dla ulicy Jutrzenki i tam zjazd jest 5m(załącznik: zjazd_jutrzenki.png).

dlaczego w projekcie zjazd DZ. EW. 103/1 (droga) nie jest na środku drogi i nie mieści się w granicach działki 103/1 – załącznik : zjazd_104_1.png

Proszę o odpowiedź na kolejne pytanie :

Dlaczego dla Ulicy Akacjowej Państwo poprawili zjazd na 5m szerokości (Analogiczny !!!) A w tym przypadku nie można tego zrobić ? – dołączam kolejny załącznik zjazd_akacjowa.png, który w projekcie jest 3.5m, a na wniosek mieszkańców jest poprawiony już na 5.0m.

 

W związku z tak licznymi problemami i ewidentnymi błędami bardzo proszę o komisyjną wizytę w terenie. Prosimy o powiadomienie nas z kilkudniowym wyprzedzeniem, tak aby każdy zainteresowany mógł być na tym spotkaniu.

Bardzo proszę o niezasłanianie się, że nie dostali Państwo zgłoszenia na piśmie, ponieważ myślę że w prosty sposób można wykazać, że działają Państwo umyślnie i na szkodę Gminy !!! …. resztę sobie proszę dopisać tutaj samemu!!!

Bardzo prosimy o pomoc w rozwiązaniu problemów.

Bardzo proszę o odpowiedź w tej sprawie. Niestety mam wrażenie, że odpowiadają Państwo na moje maile wybiórczo … co obrazuje historia naszej korespondencji.

Jeżeli coś jest niejasne to służę pomocą 24H.

 

Ps. bardzo proszę nie posądzać mnie o działania przeciwko Gminie, tj. cytuję Państwa Urzędników „szkodzę gminie” !!!

ponieważ nie wypominam innych nieistotnych błędów projektowych –np. błędne nazwy ulic, które już pokazywałem Państwu w roku 2011, kiedy również zgłaszałem odwołanie w sprawie tej samej drogi (proszę sobie poszukać …) !!!! od 2011 nie poprawili Państwo nawet błędnych nazw ulic a co dopiero istotne !!! błędy, o które walczę od kilku miesięcy. Wspominam o tym, ponieważ jest to kolejny dowód na kompletnie źle wykonany projekt, zły nadzór itd. a co najgorsze BRAK DOBREJ WOLI NA ROZWIĄZANIE PROBLEMU.

Informuję, że jeżeli nie wykażą Państwo dobrej woli na rozwiązanie naszych problemów to całą naszą korespondencję przekażę do stosownych organów.